Aktivity v okolí

Karlovy Vary - místo kulturního i sportovního vyžití.

Léto

V blízkosti pensionu se nachází nově vybudovaný rekreační park Rolava s přírodní vodní plochou. Součástí areálu jsou tenisové kurty, okruh pro in-line bruslaře, horolezecká stěna, dětský koutek, tobogán, WC, sprchy a občerstvení. Areál je vzdálen pouze 10 minut chůze. Vstup je volný. Více informací zde.

Vodáci ocení možnost sjíždění Ohře.

V dojezdové vzdáleností od 4-17 km se nachází následující golfová hřiště:

Přírodní a kulturní památky

V okolí se se nachází velké množství kulturních památek i přírodních úkazů. Namátkou můžeme jmenovat například Svatošské skály, gotický hrad Loket nad Ohří, zámek Bečov nad Teplou (relikviář sv. Maura), Mariánské lázně, a Františkovy lázně.

Zima

Nový Ski Plešivec, Ski Oberwiesenthal, Lyžarská centra Skiareál Klínovec, Boží Dar, Jáchymov a Ski Bublava uspokojí i náročné lyžaře. Fandové hokeje ocení možnost navštívit extraligové hokejové utkání v nově vybudované KV Areně, která je ve vzdálenosti 1 km od pensionu.

KV Aréna - nově otevřeno:

Celoročně

Karlovarské lázně jsou největší v České republice. Léčí se zde hlavně nemoci zažívacího a pohybového ústrojí a poruchy látkové výměny. Ve městě najdete mnoho lázeňských domů, které Vám poskytnou komplexní lázeňskou péči i širokou nabídku wellness programů. Léčivé prameny zde mají všestranné využití.

Nákupní centra se nachází ve vzdálenosti od 200 m do 1500 m.

Bowling od 500 m.

Restaurační zařízení všeho druhu od 200 m až 800 m.